Cartomizery elektronických cigaret

Cartomizer. Nejdůležitější součást elektronických cigaret. Díky ní elektronická cigareta funguje, díky ní si můžete vychutnávat nejrůznější příchutě, díky cartomizeru je elektronická cigareta elektronickou cigaretou. Co byste ale měli vědět o cartomizeru ještě předtím než začnete e-cigaretu používat?

K čemu slouží cartomizer?

Cartomizer zjednodušeně slouží k zahřívání e-liquidu a tedy k produkci kouře. Toto poměrně malé zařízení, které naleznete v prostřední části elektronické cigarety, je srdcem celé e-cigarety. Uvnitř se nachází spirály, díky kterým se po jejich zahřátí při zmáčknutí tlačítka na elektronické cigaretě odpařuje e-liquid. Do cartomizeru také naléváte nový e-liquid, když vám ten starý v něm dojde. Při té příležitosti byste měli cartomizer vyčistit.

Jak čistit cartomizer?

Cartomizer byste měli čistit jednou za dva až tři týdny, podle toho jak často kouříte a jak často vyměňujete e-liquid. Pro jeho vyčištění můžete využít dvou metod. Mokrého čištění a suchého čištění. U první možnosti budete cartomizer proplachovat za pomoci injekční stříkačky vodou tak dlouho, dokud nebude cartomizer čistý a nebude z něj tedy vytékat pouze čistá voda. Pak jej necháte jen vysušit, znovu doplníte e-liquidem a můžete znovu používat.

Suché čištění pak spočívá zjednodušeně v tom, že budete spirály v cartomizeru zahřívat tak dlouho, dokud se i ty nejmenší zbytky e-liquidu nespálí. Tato varianta je poněkud náročnější, protože si musíte dát pozor, abyste spirálky moc nepřehřáli. V tom případě by se i ony samotné spálily a již by vám nikdy správně nefungovaly.

Kde naleznete náhradní cartomizery?

Jednou za nějakou dobu si ale přece jen budete muset koupit nový cartomizer. Cartomizery totiž nejsou věčné a s postupem času se snižuje jak jejich výkonost, tak i kvalita a ohřev. E-shop Gallagher nabízí všechny druhy cartomizeru do všech nejrůznějších elektronických cigaret. Využijte tedy e-shop Gallagher pro nákup vašeho nového cartomizeru!


Partnerské weby:


Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny. Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější.
E-cigareta Joyetech

Originální elektronická cigareta Joetech. Kupujte kvalitu!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!