Co je elektronická cigareta?

Elektronická cigareta je naprosto nová generace cigaret, která představuje průlom v kouření. Ovládání elektronické cigarety je velmi jednoduché. Do elektronické cigarety se vloží nikotinová patrona a může se začít potahovat pára s nikotinem. Z elektronické cigarety kuřák neinhaluje žádné nezdravé látky jako z tabákové cigareta např: dehet, oxid uhličitý, azbest a dalších 4000 škodlivých látek.

Při kouření elektronické cigarety se kuřák nemusí vzdávat svých rituálů jako je například kouření u kávy. Elektronická cigareta se může kouřit v nekuřáckých prostředí, protože nevydává zapáchající kouř. Po elektronické cigaretě Vám nezežloutnou prsty ani zuby.

Internetový obchod nabízející prémiové doutníky za super ceny.

Jak funguje elektronická cigareta?

Při nasátí vzduchu do elektronické cigarety je vzduch detekován mikroprocesorem, který aktivuje rozprašovač, tím je vytvořen efekt kouře (mlhy), která je inhalována uživatelem. Nejefektivnější vstřebávání nikotinu je právě inhalace. Mikroprocesor v elektronické cigaretě také aktivuje červenou diodu ve špičce, která poté vypadá jako klasická cigareta.

Potěšení a minimální škodlivost při kouření elektronické cigarety

Při kouření elektronické cigarety zůstává kuřákovi stejný požitek z kouření jako u klasické cigarety. Elektronická cigareta se chová stejně jako klasická cigareta. Díky vstřebávání vodní páry s příměsí nikotinu je kouření elektronické cigarety efektivní a i Vy dokážete přestat kouřit klasické cigarety. Po pár týdnech používání nikotinových náplní již můžete přejít na náplně bez nikotinu a poté je už na Vás zdali si budete vychutnávat svou elektronickou cigaretu dále nebo se svým zlozvykem navždy skončíte.

Elektronická cigareta Vám šetří peníze a zdraví

Průměrný kuřák vykouří denně krabičku cigaret při průměrné ceně se dostáváme k částce 2000 Kč za měsíc. Prvotní investice do elektronické cigarety je v rozmezí od 2000 do 3000 Kč, což znamená návratnost do 1,5 měsíce. Elektronická cigareta Vám tedy může ušetřit ročně několik desítek tisíc.

Pro koho je elektronická cigareta vhodná?

Elektronická cigareta je vhodná pro kuřáky starší 18 let, kteří chtějí ušetřit a kouřit zdravěji. Elektronická cigareta se může kouřit na místech, kde se klasická cigareta kouřit nesmí např.: v nekuřáckých zařízení, zastávka MHD apod. Elektronická cigareta je také vhodná pro lidi, kteří již nechtějí nadále obtěžovat své okolí zapáchajícím kouřem.

Výdrž náplně v elektronické cigaretě

Náplň do elektronické cigarety je srovnatelná s jednou krabičkou cigaret. Jedna náplň do elektronické cigarety stojí necelých 30 Kč.

PRO KOHO NENÍ ELEKTRONICKÁ CIGARETA VHODNÁ A PROČ

Většina náplní pro elektronické cigarety obsahuje nikotin, kromě náplní bez nikotinu.
Elektronické cigarety s nikotinovými náplněmi nejsou vhodné pro:

  • osoby s alergií na nikotin
  • astmatiky
  • osoby s plicním onemocněním
  • těhotné ženy
  • osoby mladší 18-ti let


Partnerské weby:


Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny. Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější.
E-cigareta Joyetech

Originální elektronická cigareta Joetech. Kupujte kvalitu!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!