E-cigarety začínají být „in“ v nekuřáckých hospodách

Kuřák díky tomuto vynálezu dodává tělu nikotin, ale už ne všechny jedovaté a karcinogenní látky. Přitom nepřichází o požitek z kouření. Elektronické cigarety jsou k dostání na internetu, jejich cena je ovšem poněkud vyšší, než u běžného kuřiva.

Do umělé cigarety, která funguje na baterky a má tvar podobný té klasické včetně žhavícího zařízení na špičce, se místo tabáku vkládají patrony s nikotinem a aromatickou esencí. Prodává se v různých velikostech a je určena kuřákům, kteří se snaží skoncovat se zlozvykem. Podle britských úřadů její používání v hospodách nepřekračuje zákaz kouření.

Podle některých ale nový vynález není tak dokonalý, jak by se mohlo zdát. „Myslím, že si ji mnoho kuřáků neoblíbí – je docela divná a těžká,“ řekla příležitostná kuřačka Kusum Normoyleová po vyzkoušení této novinky.

„Ale možná, že ji budou používat lidé, kteří chtějí přestat s kouřením, protože hodně z nich kouří jen proto, že se jim líbí ten pocit, jak drží cigaretu,“ soudí.

E-cigarety jsou k dostání také v Česku, od listopadu i v kamenné prodejně. Jestliže prodejci vyzdvihují, že díky této cigaretě už kuřáci neobtěžují své okolí, lékaře příliš nenadchla. Podle nich totiž většinu kuřáků nezbaví závislosti.


Partnerské weby:


Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny. Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější.
E-cigareta Joyetech

Originální elektronická cigareta Joetech. Kupujte kvalitu!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!