E-liquidy

K elektronickým cigaretám patří i několik nezbytných doplňků. Mezi ty hlavní patří e-liquid. Co vůbec e-liquid je? Jedná se o tekutinu, která se dokapává do kapslí  e-cigaret a z níž je tvořen dým elektronické cigarety. E-liquid jsou vlastně tekutá sloučenina, obsahující výtažky tabáku , aramata , propylenglykol a další přísady. Pokud jste kupříkladu nový e-kuřák tak určitě oceníte příchuť Malboro, Tobacco nebo Camel. Mnozí z e-kuřáků si rádi vyzkouší i zajímavější příchutě e-liquidů, které se dají pořídit.

Vybrat správný obchod s e-liquidy není jednoduché, především je třeba si dávat pozor na prodejce nekvalitních e-liquidů, které mohou poškodit vaši e-cigaretu. Pokud hledáte, kvalitní a seriózní eshop s e-liquidy, vyzkoušejte Planetucigaret.cz.

Jaké e-liquidy existují a jak se dělí

 

eliquid

Při výběru e-liquidů dbejte na výběr příchutě, protože každému chutná něco jiného, někdo se neobejde bez příchutí klasických značek cigaret, někdo naopak neodolá příchuti ovoce nebo exotických plodů. Další velice důležitou věcí je intenzita e-liquidu. Znázorňuje, kolik v daném e-liquidu je nikotinu, kdo potřebuje vyšší dávky nikotinu si vybere mezi e-liquidy s více mg nikotinu, naopak kdo už skoro přestal tak si může pořídit buď e-liquid s nízkým obsahem nikotinu nebo e-liquid bez nikotinu.


Partnerské weby:


Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny. Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější.
E-cigareta Joyetech

Originální elektronická cigareta Joetech. Kupujte kvalitu!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!