Historie vzniku e-cigarety

A kdo to všechno vymyslel? Číňa. Velká země s velkými možnostmi. Jakmile bylo rozhodnuto, že se letní olympijské hry 2008 budou konat v Číně, všechny síly této země se upřely k zajištění jejich hladkého a nanejvýš působivého průběhu. Jedním z mnoha vedlejších efektů byla snaha o vybudování obrazu ekologicky se chovající moderní země , pečující o blaho a zdraví svých občanů. Obrovské množství vajglů, odhozených miliony čínských kuřáků, do tohoto obrazu nezapadalo a tak jedním z vládních úkolů bylo vymyslet, jak tyto tuny nedopalků dostat z ulic čínských měst. Výsledkem byl vynález elektronické cigarety, která byla patentována v roce 2005, ve výrobě je od podzimu 2006.

Internetový obchod nabízející prémiové doutníky za super ceny.

První myšlenky směřující k výrobě elektronické cigarety se objevily v čínské společnosti Ruyan již v roce 2000. O tři roky později zaregistroval vývojář Hon Lik první patent, který k inhalaci využíval ultrazvukového rozprašování náplně. Dnešní elektronické cigarety pracují s mírně upravenou technologií, kde je ultrazvukový rozprašovač nahrazen topným tělískem. S tímto řešením přišla čínská společnost „Cixi E-Cig Technology“, která si jej rovněž nechala patentovat. Ta je momentálně největším světovým výrobcem elektronických cigaret a vlastníkem ochranných známek „E-Cigareta“, „E-Cig“, „E-Cigar“, „E-Pipe“, „E-Liquid“ a dalších. Nutno podotnout, že na svých webových stránkách upozorňuje na nepřeberné množství plagiátů, a varuje před jejich používáním. Předávkovat se nikotinem z elektronické cigarety je totiž mnohem jednodušší, než u tabákových výrobků.


Partnerské weby:


Vybírejte dárky k narozeninám na Levné-dárečky.cz a staňte se očekávaným hostem všech narozeninových oslav. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! S těmito netradičními dárky se nudit rozhodně nebudete. Nevíte si rady jaké vtipné dárky vybrat? Ptákoviny a karnevalové kostýmy za super ceny. Elektronická cigareta (e-cigareta) se stává stále známější a oblíbenější.
E-cigareta Joyetech

Originální elektronická cigareta Joetech. Kupujte kvalitu!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!